BITPRO Kompleksowa Obsługa Informatyczna
Kontakt  533-188-988

O Firmie

Firma BITPRO rozpoczęła swoją działalność na początku 2011 roku. Od tego momentu nieprzerwanie zajmujemy się kompleksową obsługą informatyczną przedsiębiorstw na terenie Tarnowskich Gór i okolic.

Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów z sektora mikro i małych firm. Oferujemy zajęcie się w Waszej firmie wszystkimi sprawami związanymi z szeroko pojętym IT. Posiadamy w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie, poparte odpowiednim wykształceniem i kursami. Jesteśmy w stanie dzięki temu zaoferować szeroki wachlarz usług. Dogodna lokalizacja biura (Tarnowskie Góry / Stare Tarnowice) umożliwia sprawne świadczenie serwisu i usług informatycznych w promieniu kilkunastu kilometrów. Dzięki możliwościom pracy zdalnej obsługujemy również firmy z bardziej odległych rejonów. Od początku działalności prowadzimy również serwis komputerowy dla klientów indywidualnych.

Dlaczego my?

Wybranie firmy BITPRO do zajęcia się obsługą informatyczną Państwa przedsiębiorstwa niesie za sobą wiele korzyści. Współpracę staramy się zawsze opierać na czterech podstawowych filarach tj.

Profesjonalizm

W trakcie współpracy postaramy się udowodnić, że dobrze znamy się na tym co robimy i że wybór firmy BITPRO do obsługi IT był trafną decyzją

Zaufanie

Zależy nam, aby podczas współpracy przekonali się Państwo, że jesteśmy firmą na której można polegać i bez obaw powierzyć nam zadania.

Rzetelność

Zadowolenie ze świadczonych przez firmę BITPRO usług jest dla nas bardzo ważne, dlatego zawsze sumiennie wykonujemy powierzone nam zadania.

Indywidualne podejście

Poszczególne firmy posiadają swoje specyficzne wymagania i oczekują od nas czegoś innego - my staramy się dopasować do Waszych konkretnych oczekiwań.

Informacje dodatkowe

Audyt IT

Przed przystąpieniem do stałej współpracy przeprowadzony zostaje w Państwa firmie audyt informatyczny. Ma on na celu inwentaryzację i ocenę posiadanego sprzętu komputerowego, oprogramowania i licencji, urządzeń peryferyjnych oraz infrastruktury sieciowej.

Inwentaryzacja taka pozwala w trakcie późniejszej współpracy na łatwiejsze zarządzanie, planowanie konserwacji lub wymian oraz szybsze lokalizowanie mogących wystąpić problemów. Na jej podstawie oraz znajomości Państwa wymagań możemy również z wyprzedzeniem planować oraz doradzać inwestycje.

Wycena

Jako, że zakres możliwych kombinacji usług oraz sposobów współpracy jest liczny, nie jesteśmy w stanie przekazać Państwu otwartego cennika obsługi informatycznej. Oferta współpracy wraz z przygotowanym dla Państwa cennikiem przekazywana jest po wstępnym spotkaniu w trakcie którego uzyskujemy informacje o Państwa zasobach sprzętowych, wymaganiach oraz planach.

Na proponowaną cenę wpływ mają takie czynniki jak ilość stacji roboczych i serwerów, czas zarezerwowany dla klienta w ciągu miesiąca czy ustalony czas reakcji na zgłoszenie awarii.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia spotkania.