BITPRO Kompleksowa Obsługa Informatyczna
Kontakt  533-188-988

Oferta obsługi IT

Formy współpracy

Firma BITPRO oferuje kompleksowe zajęcie się sprawami informatycznymi w Państwa firmie. Oferujemy szeroki zakres usług oraz różnorodne formy współpracy, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować się do Państwa wymagań. Poniżej znajdują się informacje w jaki sposób współpracujemy z naszymi klientami.

Bez podpisywania umowy

Współpraca bez podpisywania stałej umowy o świadczenie obsługi informatycznej jest najprostszą formą jaką możemy zaoferować potencjalnym klientom. Oferta obejmuje praktycznie wszystkie nasze usługi poza świadczeniem pomocy telefonicznej oraz zdalnej. Jednakże ze względu na fakt, iż nie mamy stałego rozeznania oraz nadzoru nad firmowym sprzętem, forma ta nie zapewnia tak kompleksowej i sprawnej pomocy jak w przypadku umów stałych. Rozliczenie w zależności od typu usługi dokonywane jest zaraz po jej wykonaniu, bądź w określonych przypadkach poprzez przedpłatę.

Z podpisaniem umowy

Podpisanie z firmą BITPRO umowy na świadczenie obsługi informatycznej gwarantuje szybkie czasy reakcji oraz naprawy w przypadku zaistnienia awarii. Wszystko to dzięki dobrej znajomości posiadanego przez Państwa sprzętu i infrastruktury oraz stałemu jej nadzorowi. Dzięki tej wiedzy możemy również efektywnie doradzać przy rozbudowach lub inwestycjach w nowe rozwiązania. W ramach umowy świadczona jest również pomoc i konsultacje telefoniczne. Rozwiązanie to sprawia, że mogą Państwo zaplanować z wyprzedzeniem miesięczne wydatki na obsługę informatyczną. Rozliczenia dokonywane są poprzez:

 • Miesięczna opłata ryczałtowa

Opłata ryczałtowa jest bazą umowy o świadczenie obsługi informatycznej. Jej wysokość uzależniona jest m.in. od ilości posiadanych stacji roboczych i serwerów, ilości godzin przeznaczonych w miesiącu dla klienta (możliwy również brak limitów czasowych) oraz zakresu wliczonych usług. Odpowiednie dopasowanie opłaty ryczałtowej pozwala na otrzymanie wysokiej jakości obsługi przy minimalizacji kosztów.

 • Opłata za usługi

Dodatkowe usługi wykonywane w ciągu danego miesiąca a nie wliczone w opłatę ryczałtową rozliczane są bezpośrednio po wykonaniu lub doliczane do opłaty ryczałtowej na koniec miesiąca rozliczeniowego. Każdorazowa potrzeba wykroczenia z kosztami poza opłatę ryczałtową konsultowana jest wcześniej ze zleceniodawcą. Dla klientów posiadających podpisaną umowę usługi dodatkowe świadczone są w atrakcyjniejszych stawkach niż dla klientów bez umów.

Co oferujemy?

Usługi oferowane przez firmę BITPRO to między innymi:

 • Obsługa stacji roboczych - komputery
  PC i laptopy z systemami operacyjnymi Windows oraz Linux (nazdór, instalacja, konfiguracja).
 • Obsługa serwerów z systemami Windows Server oraz Linux (nadzór, instalacja, konfiguracja).
 • Infrastruktura sieciowa - projektowanie, budowa oraz nadzór nad firmowymi sieciami LAN.
 • Bezpieczeństwo danych - rozwiązania lokalne do przechowywania i archiwizacji danych (NAS).
 • Sprzedaż sprzętu komputerowego - budowa zestawów komputerowych na zamówienie, laptopy, akcesoria - instalacja oraz dostawa do siedziby klienta.
 • Sprzedaż oprogramowania - szeroki dostęp do oprogramowania w licencjach pojedynczych i grupowych.
 • Wsparcie techniczne - sprawna pomoc telefoniczna lub zdalna poprzez rozwiązania typu VNC/RDP
 • Obsługa internetowa - marketing internetowy, dobór i administracja hostingiem, domenami oraz firmową stroną WWW.
 • Odzyskiwanie danych - pomagamy odzyskać dane z uszkodzonych dysków twardych, kart pamięci, pendrive'ów.
 • Systemy RCP - pomożemy dobrać a następnie administrować systemami rejestracji czasu pracy.